Üsküdar Diş Estetiği Hizmetleri

Diş estetiği, dişlerin genel olarak düzgün olmasıdır. Hem kişisel hem de sosyal hayat açısından büyük önem taşıyan dişler, estetik bir görünüm taşıdığında kişinin kendine olan özgüveninin yüksek olmasını sağlar. Kliniğimizde sizler için uyguladığımız diş estetiği ile sizler de düzgün dişlere sahip olabilirsiniz.

Dişlerinizde herhangi bir sıkıntınız varsa Acıbadem diş sağlığı kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz. Uzman hekimlerimiz sizler için en kaliteli hizmeti sunar. Ağız ve diş yapınıza göre en uygun yöntemler belirlenerek dişlerinizin en doğal şekilde yapılmasını sağlar.

Hekimlerimiz bu konuda oldukça hassas ve kaliteli hizmet sunar. Aynı zamanda diş estetiğinin fiyatları da her hastanın rahatlıkla hizmet alabileceği şekilde sunuluyor.

Diş Estetiği Nasıl Yapılır?

Dişler, yüzde en dikkat çeken ve sağlık açısından da önem taşıyan kısımdır. Diş estetiği uygulaması ise dişleri düzgün ve sağlıklı bir şekle sokmak için yapılan uygulamadır.

Kliniğimizde tek diş eksikliğinden itibaren yapılan estetik işlemi, birden fazla diş kaybı yaşayan hastalarımızda da yaptığımız bir işlemdir. Tek diş kaybı ile kliniğimize gelen hastalarımızda genellikle implant uygulaması yapıyoruz.

Komşu dişlerden kaynaklanan sıkıntılarda ise kaplama, köprü ve diğer yöntemleri uyguluyoruz. Hastalarımıza özel uyguladığımız yöntemler sayesinde en doğru tedaviyi gerçekleştiriyoruz. Dişlerinizin uzun yıllar boyu sağlıklı kalmasını ve estetik bir şekilde görünmesini istiyorsanız kliniğimiz ile iletişim kurabilir ve en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

Kimler Diş Estetiği Yaptırabilir?

Diş çürükleri, diş eti hastalıkları ve dişlerdeki orantı bozuklukları gülüşün de estetik görüntüsünü bozar. Kliniğimizde tedavi ettiğimiz tüm durumlar sayesinde yeniden en güzel gülüşlere sahip olabilirsiniz.

Diş etleri fazla görülen ve bu nedenle dudakları ince duran hastalarımız işlem yaptırabilir. Dişlerinde renk bozukluğu olan hastalarımız, diş temizletmek isteyen hastalarımız estetik işleminden yararlanabilirler.

Dişlerinde çarpıklık olan hastalarımız ortodonti ile Üsküdar diş estetiği tedavisinden yararlanabilirler. Diş kaybı yaşayan hastalarımız da estetik işlemini yaptırabilir. Çene kemiğinin gelişimini tamamlaması açısından 18 yaşını doldurmuş olan kişiler estetik işlemini yaptırabilirler. Sizler de en doğal gülüşlere sahip olmak için kliniğimiz tarafından estetik işlemi yaptırabilirsiniz.

Diş Estetiği Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

İyi bir diş estetiğinden yararlanabilmek için dikkat edilmesi gereken pek çok konu vardır. İlk olarak klinik seçiminizi en doğru şekilde yapmanız gerekir. Uzman doktor seçimi en önemli konulardandır. Dişlerinizin en iyi şekilde tedavi edilebilmesi için doktorunuzun uygulamanızı istediği tüm durumları çekinmeden uygulamalısınız.

En ufak bir durumda yanlış tedavi meydana gelebilir. Diş estetiğini yaptırırken kendinizi kasmamanız rahat bırakmanız gerekir. Dişlerin güzel görünmesi kadar sağlıklı olması daha önemlidir.

İlk olarak sağlıksız olan dişlerinizi tedavi ettirmeniz gerekir. Uzman hekimlerimiz tarafından tüm aşamalar özenle ve kaliteli bir şeklide yapılır. Sizler de en iyi şekilde hizmet alabilmek için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Diş Estetiğinde Sıklıkla Uygulanan Yöntemler Nelerdir?

Günümüzde kliniklerde birden fazla uygulanan diş estetiği yöntemleri olduğu gibi kliniğimizde de uyguladığımız pek çok yöntem vardır. Diş beyazlatma, laminasyon, zirkonyum kaplama, ortodonti, porselen kaplamalar, diş seviyeleme, diş eti seviyeleme gibi yöntemler mevcuttur. Günümüzde en sık uyguladığımız yöntemler arasında ise laminasyon, ortodonti ve diş beyazlatma yer alıyor.

Uzman doktorlarımız tarafından hastalarımızın hangi işleme gerek duydukları belirlenerek en uygun yöntem uygulanır. Diş estetiğine yapılan tüm işlemler kişinin gülüşünü de etkileyecektir.

Ağız ve dudak yapısı ile ilgili yapılan tüm işlemler de diş estetiğinin içerisinde yer alır. Dişlerinizin en doğal şekilde ve pırıl pırıl bir görüntüsü olmasını istiyorsanız kliniğimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm soruların cevabını alabilirsiniz.

Dental İmplant Uygulaması Nedir?

Dental implant uygulaması, diş estetiği işlemleri içerisinde uyguladığımız bir yöntemdir. Diş kaybı yaşayan hastalarımıza uyguladığımız bu işlem genellikle tek dişten kaynaklı kayıplarda uygulanıyor. Son yıllarda daha popüler bir işlem haline gelen dental implant, eksik olan dişlerin yeniden işlevini kazanmasını sağlar.

Diş boşluklarının sağlıklı bir şekilde doldurulmasını sağlayan bir işlemdir. Kliniğimizde sizler için uyguladığımız implant tedavisi sayesinde kayıp olan dişleriniz kabusunuz olmaktan çıkabilir.

Titanyum materyalinden yapılan implant diş kökü çene kemiği ile diş dostudur. Uzun yıllar boyu kullanıma en uygun yöntemlerden biridir. Çene kemiğine uygulanabildiği için 18 yaşını doldurmuş olan hastalar dental implant yaptırabilir.

Tek Seansta Diş Estetiği Nedir?

Genellikle birden fazla seans şeklinde uygulanan Üsküdar diş estetiği tek seansta da uygulanabilen bir işlemdir. Dişteki bozukluk ve görünüş uzman hekimlerimiz tarafından belirlenerek uygulanması gereken tedavi planlanır. Özel cihazlar tarafından yapılan dişler sayesinde birden fazla seans yapmadan tek seansta tedavi olabilmek mümkündür.

3D bilgisayar ortamında yapılan görüntülemeler ile yapılabilen bir işlemdir. Sizler de dişlerinizi tek seansta yaptırmak istiyorsanız kliniğimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Lamine diş kaplaması olarak da bilinen tek seans uygulamamız sayesinde bembeyaz ve orantılı dişlere sahip olabilirsiniz. Gelişmiş teknoloji sayesinde kısa sürede dilediğiniz dişlere sahip olabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm bilgiler için kliniğimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Diş Estetiği Ne Kadar Sürer?

Günümüzde hem kadınların hem de erkeklerin sıklıkla yaptırdığı işlemler arasında diş estetiği de yer alıyor. Uygulanacak olan işlemlere göre sürede değişkenlikler meydana gelebilir.

Tüm işlemler lokal anestezi altında uygulanır. En uzun süren işlemler arasında implant uygulaması yer alıyor. Ortalama 3 aylık kadar süren bir tedavidir. İmplantın kaynaşması için 3 ayın dolması gerekiyor.

Diş tasarımının ardından implant çene kemiğine uygulanıyor. Aynı gün içinde tasarlanan ve uygulanan işlem ise laminasyon işlemidir. Uygulanacak olan estetik işlemine göre süreler değişir. Sizler de hem kısa süre içinde dişlerinizi yaptırmak hem de sağlıklı gülüşlere kavuşmak için kliniğimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Diş Beyazlatma Uygulaması Nedir?

Diş beyazlatma uygulaması, diş rengini açtırmak isteyen kişiler için uygulanan bir işlemdir. Diş estetiği işlemleri arasında yer alan beyazlatma uygulaması gözle görülür bir beyazlık sunar. Dişler zaman içinde çay, kahve gibi içeceklerin sık tüketilmesine bağlı olarak sararabilir.

Sararan dişlerin beyazlatılması için özel maddeler uygulanır. Eski rengine göre iki kat daha açık renge kavuşan dişler sayesinde kişilerin kendilerine olan güvenleri de artacaktır.

Ortalama olarak 2-3 seans kadar süren bu işlem dişin koyuluk tonuna göre değişkenlik gösterir. Bazı hastalarda tek seans yeterli olurken bazı hastalarda ise daha fazla seansa gerek duyulabilir.

Üsküdar Diş Estetiği Fiyatları 2023

Son zamanlarda daha fazla dikkat çeken diş estetiğinin fiyatları kliniklere göre değişkenlik gösterebiliyor. Uygulanacak olan yönteme göre de fiyatlar değişir.

Kliniğimizde uyguladığımız tüm işlemlerin fiyatları rahatlıkla hizmet alabileceğiniz şekilde oluyor. İmplant fiyatları diğer işlemlere oranla daha yüksek miktarlıdır. Hastalarımızın sorunlarına göre en uygun tedavi yöntemlerini belirliyoruz.

Belirlediğimiz yöntemlere göre fiyatlarımızı sunuyoruz. Piyasaya göre daha uygun fiyatlarda sunduğumuz diş estetiğinden sizler de en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Kliniğimizde uyguladığımız indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Diş estetiği ve fiyatları hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri kliniğimiz ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz ve kısa sürede tedavinizi olabilirsiniz. Üsküdar diş estetiği fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.