Özel Klinik Acıbadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinin deneyimli hekim kadrosu ve güler yüzlü personelleri ile hasta odaklı hizmet anlayışını benimseyerek hasta memnuniyetini ön planda tutarak mutluluktan gülümsemenizi ve şifa bularak sağlıklı günler geçirmenizi amaç olarak gütmekteyiz.

Sağlık alanında uzun yıllardır hizmet veren kadromuzun güvenli tedavisinin yanı sıra, klinik olarak hastalarımızın rahatı ve sağlığı bizim için öncelikli hususlardan biridir. Özel Klinik Acıbadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinin misafirlerimizle bir aile ortamı içerisinde olması, gülümsemenizde çok daha etkili olduğunu görüyor ve yaşıyoruz.

Özel Klinik Acıbadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde, hijyen kurallarına büyük önem verilmekle birlikte gelişen teknoloji de sürekli takip edilir. Maksimum hasta memnuniyeti odaklı, kaliteli, güvenilir tedavi, dünya standartlarında diş hekimliği hizmetleri sunulmaktadır. Anadolu yakasının en merkezi ilçelerinden olan Üsküdar’ın Acıbadem semtinde hizmet veren Klinik Acıbadem metro, metrobüs, şehir içi minibüs, belediye otobüsleri ve diğer toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Vizyonumuz
Evrensel ve etik değerler çerçevesinde, ağız ve diş sağlığı tedavi hizmeti veren, güçlü kadrosu ile klinik tedavi hizmetlerinin niteliğini sürekli arttıran ve bu alanda gereksinim ve sorunlara uluslararası standartlarda yanıt verebilen; yenilikçi ve öncü bir merkez olmak.

Misyonumuz
Diş hekimliğinde tanı ve hasta tedavi hizmetlerini uzman hekim kadrosu ile takım ruhu içerisinde, bireysel tedavi yaklaşımını esas alarak çağdaş bilgi, beceri ve ileri teknoloji ile gerçekleştiren bir merkez olmak.