Üsküdar Lamina Uygulamaları Hizmetleri

Lamina uygulamaları, günümüzde diş estetiği işlemleri arasında sıklıkla tercih edilen, sağlıklı ve beyaz dişlerin ortaya çıkmasında en etkili tedavi yöntemlerinden biridir.

Doğal dişlere en çok benzeyen ve porselen bir yapıya sahip olan laminalar, her yaş grubuna rahatlıkla uygulanabiliyor. Diğer diş protezleri ve kaplamalarına göre daha kısa sürede yapılan bir işlemdir.

Diş çürükleri, kırıkları, renk koyulaşması, diş çarpıkları ve boşlukları olan hastalarda rahatlıkla uygulanabiliyor. Kaliteli malzemelerden üretilen laminalar uzun yıllar boyu bozulmadan kullanım sağlayabiliyor. Diğer yöntemlere göre avantajı ve faydası daha fazla oluyor.

Sizler de sağlıklı ve beyaz dişlere sahip olmak için lamina uygulaması yaptırabilirsiniz. Lamina uygulamaları, en teknolojik diş estetiği işlemleri arasında yer alarak her bireyin hayalindeki dişlere kısa sürede kavuşabilmesini sağlar.

Kliniğimizde uzman diş hekimlerimiz tarafından en güvenli ve profesyonel bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Lamina dişler, doğal dişlere herhangi bir zarar vermeyen dişlerdir. Diş yüzeyinde minimal olarak yapılan törpüleme işlemi herhangi bir zarar vermez.

İyi ve doğru bir ağız bakımı yapıldığı taktirde uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Lamina diş uygulanabilmesi için herhangi bir yaş sınırı da yoktur. Diş gelişimini tamamlamış olan her birey işleme uygun olduğu taktirde yaptırabilir.

Daha çok estetik kaygı sorunu olan hastalarımız için uyguladığımız bir işlem oluyor. Hastalarımızın diş ölçülerine özel olarak tasarım yapılır. Özel diş yapıştırıcıları kullanılarak doğal dişlerin üzerine yapıştırma işlemi yapılır.  

Lamina Uygulamaları Nasıl Yapılır?

Diş estetiği işlemleri arasında ilk sıralarda yerini alan lamina uygulamaları, kolaylıkla yapılan bir işlemdir. Diğer diş protezleri ve kaplamalara oranla daha kısa sürede yapılır. İşlem esnasında herhangi bir anestezi uygulaması da yapılmaz. Ağrılı ve acılı bir yöntem olmadığı için gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

Hastalarımızda uygulama yapacağımız zaman ilk olarak detaylı bir ağız muayenesi gerekiyor. Dişlerin konumuna ve durumuna bakılarak uygulama yapılıyor. Diş renginin tonuna ve ağız ölçülerine özel olarak laminalar üretiliyor.

Toplamda 2 ya da 3 seansta yapılabilen bir işlemdir. Lamina tedavisinin bitmiş halini hastalarımıza başlamadan göstermemiz mümkün oluyor. Maket dişler ile görerek kararlarını yeniden verebiliyorlar.

Toplamda 10 günü bulabilen bir tedavi olan Üsküdar lamina uygulamaları hastalarımızım memnuniyet seviyesini karşılayan tedavilerden oluyor. Hastamızın ağız ve diş ölçüsüne göre yapılan laminalar özel yapıştırıcılar kullanılarak diş üzerine yapıştırılıyor.

Yapıştırma işlemi öncesinde diş yüzeyini minimal oranda törpülüyoruz. Dişlerin üzerine sağlam bir şekilde yapıştırılan laminalar hasta tarafından herhangi bir müdahale yapılmadığı taktirde düşme ve oynama göstermez.

İşlem yapıldıktan sonra dişlere yüksek derecede baskı uygulanmaması gerekir. Laminalar yerlerine tam oturana kadar geçen süreçte sakız gibi yapışkan gıdalardan uzak durulması da önem taşır.

Düzenli diş ve ağız bakımı yapıldığı taktirde herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalınmadan uzun yıllar boyu kullanabilmek mümkündür. Kliniğimizden profesyonel bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Lamina Uygulamaları Kimlere Uygulanır?

Diş çürümeleri, diş kırıkları, çarpıklık ve boşluklarda en sık uyguladığımız işlemlerden biri de lamina uygulamaları oluyor. Uygulama alanı oldukça geniş olduğu için gönül rahatlığı ile tercih edilebiliyor. Diş gelişimini tamamlamış olan kişiler için uygulamaya uygundur.

Dişlerindeki çarpıklıktan dolayı rahatsız olan kişilerde uygulayabiliyoruz. Dişlerindeki renk tonu koyulaşmış ve lekeli bir görünüme neden olan dişlerde uygulama yapabiliyoruz. Diş beyazlatma tedavisinden sonuç alamayan hastalarda uygulanabiliyor.

Özellikle ön dişlerinde kırılma ve aşınma meydana gelen hastalarda da rahatlıkla uygulama yapılabiliyor. Ayrık dişleri birleştirmek için genellikle lamina diş uygulamasını yapıyoruz. Uygun olduğu durumlar oldukça geniştir. Fakat bazı durumlarda da uygulanması doğru olmayan bir diş tedavisidir.

Lamina uygulamaları, bazı hastalarımızın çok istemesine rağmen uygulanamayan bir işlemdir. Diş gıcırdatma sorunu olan hastalarımızda, tırnak yeme ve diş sıkma hastalığı olanlarda, ağız hijyeni yeterince iyi olmayanlarda, çürük oluşumu ileri derecede olan hastalarımız için uygulanmaya uygun değildir. Bunların yanı sıra diş minesi dokusu yeterli derecede olmayan kişilerde de uygun değildir.

Kolay uygulanması ve uzun yıllar boyu rahatlıkla kullanım avantajı sunması pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilen bir tedavi olmasını sağlıyor. Diğer diş estetiği ve protez uygulamalarına göre kullanım alanı daha geniştir.

Sizler de uygulama için uyum sağlıyorsanız lamina dişleri tercih edebilirsiniz. Dişlerinizin bembeyaz ve estetik bir görünüm alması için gönül rahatlığıyla uygulama yaptırabilirsiniz.

Lamina Uygulamalarının Yararları

2021 yılında daha fazla popüler olmaya başlayan lamina uygulamaları, hasta açısından pek çok yarar sunar. Lamina dişler uygulandığı andan itibaren estetik bir görünüm ortaya çıkar. Diğer protez diş uygulamalarına göre daha doğal bir görünüm sağlar.

Prüzsüz bir yapıya sahip olan laminalar, diş yüzeyinde bir artık birikmesini engeller. Çay, kahve ve kafein gibi tüketimlerde herhangi bir leke oluşumuna ya da aşınmasına neden olmaz.

Kaliteli malzemelerden yapılan laminalar, oldukça dayanıklıdır. Doğal dişlere herhangi bir zarar vermez ve yapısını bozmaz. Dişlerde herhangi bir kesim ya da çekim işlemi yapılmadan uygulanabilen bir yöntemdir. Kullanılan diş yapıştırıcıları kuvvetlidir. Bu sayede kolay kolay düşme ve oynama meydana gelmez.

Beyaz gülüşler ve sağlıklı dişler için uyguladığımız bir tedavi yöntemi olan Üsküdar lamina uygulamaları, doğal diş gibi bir görünüm sunar. Uzun yıllar boyu hasar almadan kullanabilirsiniz.

Diş ve ağız bakımınızı düzenli bir şekilde uyguladığınız taktirde kullanım süresini daha fazla uzatabilirsiniz. Özellikle diş boşlukları ve çarpıklarında tercih edilen bir tedavidir.

Uzman hekimlerimiz tarafından uygulanan lamina dişler sayesinde hayalinizdeki beyaz ve simetrik dişlere sahip olabilirsiniz. Diş memnuniyetinizi uzun yıllar boyu koruyabilmeniz mümkün olacaktır. Lamina diş uygulaması, dişlerin lekelere ve çatlamaya karşı daha dayanıklı olmasını sağlar. Bu sayede rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Üsküdar Lamina Uygulamaları Fiyatları 2023

Diş estetiği işlemleri, hastalarımızın sağlıklı ve düzgün dişlere sahip olabilmeleri için uyguladığımız işlemlerdir. Lamina uygulamaları, fiyat bakımından diğer işlemlere oranla daha maliyetlidir.

Kullanılan malzemenin dayanıklılığına, hastanın ağız ölçülerine ve uygulanacak olan diş sayısına göre fiyatlarda artış ve azalma meydana gelebilir. Uygulama yapan diş hekimine göre de fiyatlar değişir.

Kliniğimizde sizler için uygulanan lamina işleminden hizmet alarak hayalinizdeki dişlere sahip olabilirsiniz. Fiyatlar, hastalarımızın rahatlıkla hizmet alabileceği şekilde sunulur. Porselen ve akrilik lamine uygulamasına göre fiyatlar değişir.

Günümüzde estetik kaygı sorunu yaşayan hastalarımızın daha sık tercih ettiği lamine işlemi diğer uygulamalara göre maliyetli bir işlemdir. Hastalarımıza özel olarak uyguladığımız indirim ve kampanyalar sayesinde daha uygun fiyatlı bir işlem oluyor.

Kullanımı uzun ömürlü olduğu için fiyat açısından yüksektir. Kliniğimizde alanında uzman hekimlerimiz tarafından yapılan lamine uygulaması, hastalarımızın beklentisini en iyi şekilde karşılayan bir tedavi yöntemidir.

Sizler de hayalinizdeki bembeyaz ve simetrik dişlere sahip olmak için lamine uygulamasını tercih edebilirsiniz. Düzenli bir şekilde diş bakımınızı yaparak ömrünüz boyunca kullanabilirsiniz. Kaplama dişler yerine lamine dişler ile daha doğal bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Lamina uygulamaları indirimli fiyatlar sayesinde tüm dişlerinizi daha uygun fiyata yaptırabilirsiniz. Bembeyaz gülüşlerinize kısa sürede kavuşabilirsiniz. Üsküdar lamina uygulamaları fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.