Üsküdar Diş Beyazlatma Hizmetleri

Diş beyazlatma; bembeyaz dişlere ve doğal gülüşlere sahip olmak herkesin istekleri arasında yer alıyor. Diş beyazlatma işlemi renk tonu koyulaşmış, diş taşları meydana gelmiş ve lekeli dişleri olan hastalarımız için uyguladığımız bir tedavi yöntemidir. Bazı nedenlerden dolayı dişlerde sararmalar ve lekeler meydana gelebiliyor. Bu durumlar hastalarımızın gülüşlerini saklamalarına neden olabiliyor.

Kliniğimizde sunduğumuz diş beyazlatma sayesinde kısa sürede eski diş tonuna hatta daha beyaz renk tonuna kavuşabiliyorlar. Sizler de sararmış dişlerinizden kurtulmak istiyorsanız kliniğimiz ile iletişim kurabilir ve hayalinizdeki bembeyaz dişlere sahip olabilirsiniz.

Diş Beyazlatma (Bleaching) Nasıl Yapılır?

İki farklı yöntem ile uyguladığımız bleaching yöntemi dişlerinizin istediğiniz beyazlığa kavuşmasını kısa sürede sağlıyor. İlk olarak hastamızın diş renginin ne kadar hasar aldığını değerlendiriyoruz.

işlerin beyazlaması için hangi yöntem daha uygun ise o yöntemi uyguluyoruz. Teknolojik cihazlarımız ile yaptığımız beyazlatma işlemi, etkili bir sonuç sunuyor. Hekimlerimizin kontrolünde yapılan bu işlemler sayesinde hastalarımız diledikleri dişlere sahip olabiliyor.

Dişler düzenli olarak fırçalansa da bazı kişilerin doğal diş rengi sarıdır. Hastalarımız bu sarılıktan memnun olmadıkları zaman beyazlatma işlemini uyguluyoruz. Herhangi bir anestezik durum gerekmeden işlemi uyguluyoruz. Acıbadem diş sağlığı kliniği olarak bembeyaz dişlere kısa sürede kavuşmanızı sağlıyoruz.

Diş Beyazlatma (Bleaching) Yöntemleri

Tek bir yöntem ile kalmayan Üsküdar diş beyazlatma işlemi oldukça avantajlı bir işlemdir. Ofis tipi ve ev tipi beyazlatma olarak iki şekilde işlem sunuyoruz. Ofis tipi yöntemimiz en etkili olan ve kalıcılığı daha uzun olan yöntemdir. Genellikle 2-3 seans şeklinde uyguluyoruz. İşlem öncesinde diş etleri bir bariyer ile kapatılarak zarar görmesi engelleniyor.

Ardından özel jel dişlerin üzerine sürülerek 15 dakika ara ile 2-3 defa tekrarlanarak fırçalanıyor. Ev tipi beyazlatma yönteminde ise ilk olarak diş taşlarının temizliği yapılıyor. Şeffaf plak ve beyazlatıcı ajanlar ile dişlere uygulama yapılıyor. Her iki yöntemde de gözle görülür bir beyazlık mümkündür.

Diş Beyazlatma (Bleaching) İşleminin Yan Etkisi Var Mıdır?

Uzman hekimlerimiz tarafından yapılan beyazlatma işlemi herhangi bir dezavantaj ve yan etki sunmaz. Dişlerin yapısında herhangi bir etki etmediği için gönül rahatlığı ile uygulatılabilir. Diş estetiğinde en sık tercih edilen uygulamalardan olan beyazlatma işlemi güvenilir ve en etkili yöntemlerden biridir.

Diş minesi içindeki sıvıların beyazlatılma işlemi yapıldığı için herhangi bir zarar vermez. Yan etkisi yoktur. Yalnızca dişlerde hassasiyete neden olabilir. Ortalama olarak 24 saat içinde kendiliğinden geçer.

Diş Beyazlatmanın (Bleaching) Yan Etkileri Nelerdir?

Günümüzde diş estetiği işlemleri arasında en sık uygulanan yöntem diz beyazlatma işlemidir. Hem kadın hastaların hem de erkek hastaların en önem verdiği konulardan biri diş beyazlığıdır. Kliniğimizde sizler için sağladığımız beyazlatma işleminin herhangi ciddi bir yan etkisi yoktur.

Uygulanan işlemlerden dolayı dişlerde havaya ve soğuğa karşı hassasiyet meydana gelebilir. Fakat oluşan bu hassasiyet en geç 48 saat içerisinde kendiliğinden geçecektir.

Son zamanlarda daha sık uygulatılan bir işlem olarak kliniğimizde yerini alıyor. Sizler de beyaz dişlere en güvenli yöntemlerle sahip olmak için kliniğimizi tercih edebilirsiniz.

Diş Beyazlatmaya (Bleaching) Neden İhtiyaç Duyulur?

Dişlerde aşırı kahve, çay, sigara tüketiminin yanı sıra düzenli olarak fırçalanmadığında sararma meydana gelebilir. Dişlerdeki lekelerin giderilmesi, renk tonunun açılması ve parlak bir yapıya sahip olmaları için beyazlatma işlemine ihtiyaç duyulur.

Kliniğimizde sizler için uyguladığımız iki farklı beyazlatma yöntemi vardır. Diş yapınıza ve renk tonuna göre en uygun yöntemi seçerek uygulama sağlıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her zaman hizmet alabilirsiniz. Dişlerinizdeki lekeler canınızı sıkmak yerine yok edilerek memnun olmanız sağlanır.

Diş Beyazlatma (Bleaching) Sonrasında Hassasiyet Oluşur Mu?

Dişlerdeki sararmaları ortadan kaldırmak ve hastaların istedikleri diş beyazlığına kavuşması için uyguladığımız diş beyazlatmanın işlemi herhangi bir yan etki yaratmasa da hassasiyet oluşturabilir. Diş taşlarının temizlenmesi esnasında yapılan işlemde dişlerde hassasiyete neden olabiliyor.

Soğuk-sıcak ve havaya karşı hassasiyet gösteren dişler kendiliğinden geçiyor. Diş yapısına herhangi bir zarar vermediğinden dolayı gönül rahatlığı ile uygulatılabilir. Oluşan hassasiyet hastanın durumuna göre 24-48 saat içerisinde geçer. Bu süre içerisinde dişlerinizi havadan ve sıcak-soğuk içeceklerden koruyarak rahatlıkla atlatabilirsiniz.

Diş Beyazlatma (Bleaching) Diş Yapısına Zarar Verir Mi?

Diş estetiği uygulaması içinde yer alan diş beyazlatmanın işlemi diş minelerine etki eden bir işlemdir. Minelerin içindeki sıvıların beyazlatılması ile yapılan bu işlemde dişler herhangi bir zarar görmez.

Diş yapısına etki etmeyen bir işlemdir. Kliniğimizde uzman doktorlarımız tarafından yapılan beyazlatma işlemi estetik açıdan önem taşıyan bir durumdur. Sizler de dişlerinizdeki lekeler ve renk sararmasından şikayet duyuyorsanız beyazlatma işlemini uygulatabilirsiniz. Kahkahalarınızı gizlemeden dilediğiniz yerde atabilirsiniz.

Dişler Beyazlığını (Bleaching) Nasıl Kaybeder?

Genellikle dış etmenlerin etkisi ile dişler beyazlığını kaybeder. Bazı bireylerin doğal diş renkleri sarı tonlarda olabilir. Fakat beyaz ton diş rengine sahip olan kişiler için sigara, çay, kahve ve pro gibi tütün ürünleri dişlerinin sararmasına neden olabiliyor.

Kullanılan antibiyotik ilaçlar, dışarıdan gelen darbeler de dişlerin beyazlığını kaybetmesine neden olabilir. Bu durumda tedavi olarak devreye giren diş beyazlatmanın işlemi ile kısa sürede yeniden beyaz dişlere sahip olabilirsiniz. Kliniğimizde uzman diş doktorlarımız tarafından yapılan beyazlatma işleminden en kaliteli şekilde yararlanabilirsiniz.

Diş Beyazlatma (Bleaching) Merkezleri

Günümüzde pek çok diş kliniğinde uygulanan dişlerin beyazlatılma işleminin yanı sıra yalnızca beyazlatma işlemi yapan klinikler de mevcuttur. Bleacing merkezleri, pek çok yöntem ile beyazlatma işlemi yapabiliyor.

Acıbadem diş sağlığı kliniği olarak sizlere sunduğumuz beyazlatma işleminden yararlanabilirsiniz. Üsküdar diş beyazlatma uygulaması sayesinde hayalinizdeki beyaz dişlere en kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Diş renginden memnun olmayan ve reşit olan tüm bireyler için işlem uygundur. çocuklarda ve çok yaşlılar için uygulama yapılmaz. Merak ettiğiniz tüm bilgiler için kliniğimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Diş Beyazlatma (Bleaching) Yapanlar

Diş beyazlatma işlemi yalnızca alanında uzman olan hekimler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Aksi taktirde dişlerin yapısı zarar görebilir. Zaman içinde sararan ve leke oluşan dişlerde, daha beyaz dişlere sahip olmak isteyen kişilerde uygulanan bir yöntemdir.

Diş sağlığı merkezimizde sizler için sunduğumuz beyazlatma işlemi en fazla talep gören işlemler arasında yer alıyor. Dişlerin beyazlığı estetik açıdan önem taşıdığı için işlem en hassas şekilde uygulanıyor. Sizler de hayalinizdeki parlak dişlere sahip olmak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Üsküdar Diş Beyazlatma (Bleaching) Fiyatları 2023

Son zamanlarda daha sık uygulanan işlemler arasında bleaching yöntemi yer alıyor. Dişlerin sağlıklı olması kadar beyaz olmasına da önem veriliyor. Sararmış, diş taşı oluşmuş ve lekelenmiş dişler için devreye giren beyazlatma işleminde fiyatlar her bütçeye hitap edecek şekilde sunuluyor. Uygulanan yöntemlere göre fiyatlarda artış ve azalma meydana gelebiliyor.

Ofis tipi beyazlatma işlemi diğer yöntemlere oranla daha yüksek fiyatlı oluyor. Kliniğimizde sizler için sunduğumuz beyazlatma işlemi rahatlıkla yararlanabileceğiniz şekildedir.

İndirim ve kampanyalı diş beyazlatma fiyatlarımızdan yararlanarak bütçenizi aşmadan tedavi olabilmeniz mümkün olacaktır. Üsküdar diş beyazlatma fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşın.