Globalleşen dünya da, ülkeler arasında işbirliğinin, seyahat özgürlüklerinin ve imkânlarının artması, ulaşımda kolaylıklar sağlanması, sağlık hizmetinde kalitenin dünyanın değişik köşelerinde de gelişmesi, sağlık hizmeti finansmanında hem bireysel hem de bütçe kaynaklı güçlükler, dünya da sağlık turizmi kavramının önemini giderek artırmıştır. 

 

TEDAVİ İÇİN NASIL BİR YOL İZLİYORUZ?

  • Size en yakın bir klinikte panoramik x-ray filmini çektiriniz ve CD formatında film kaydını alınız.
  • Web sayfamızdaki “RÖNTGEN GÖNDER” formumuzu doldurun ya da filmi kurumsal e-posta adresimize gönderiniz.
  • Röntgeniniz deneyimli diş hekimlerimiz tarafından detaylı incelenerek tahmini tedavi planınız süre ve bütçe olarak size iletilir.
  • Tedavi süresi boyunca zamanı verimli değerlendirebilmeniz amacıyla planlayacağınız tatil ve tedavi planı yaparken klinik yetkililerimizden yardım alabilirsiniz.
  • Yurtdışındaki diş tedavi ücretlerinin yüksekliği, diş tedavilerinde İstanbul’un yoğun olarak tercih edilmesini sağlıyor. Sağlık turizminin giderek büyümesi sonucunda, İstanbul’a gelen bir misafir, otelcilik, ulaşım ve diş tedavileri gibi masraf toplamının, her hangi bir Avrupa ülkesindeki yanlızca diş tedavisi masrafından daha az olduğunu bilmektedir. Ayrıca hazır yer değiştirmişken tarihi, coğrafi ve doğal güzelliği anlatılmakla bitmeyen ülkemizi görmek ve medeniyetler şehri, içinden deniz geçen şehir İstanbul’un keyfine varma fırsatı bulmaktalar.
  • Yurtdışından tedavi amacıyla gelen misafirlerimiz genel olarak; implant, zirkonyum ve porselen kuron köprü tedavileri için gelmektedir. Estetik ve sağlıklı bir gülüşün çok önemli olduğu yaşantımızda, diş beyazlatma ve gülüş tasarımı hastaların en çok tercih ettiği diğer bir uygulamadır.